Monitoring

Instalacje monitoringu realizujemy na sprzęcie światowych liderów, jeżeli chodzi o sprzedaż – firm HIKVISION i DAHUA. Czasami wspieramy się osprzętem firm BSC, KENIK. Oczywiście możemy zainstalować również urządzenia innych producentów w zależności od wymagań inwestorskich.

W ostatnich latach wraz z rozwojem technologii dominującą rolę w telewizji przemysłowej zaczął pełnić sprzęt IP – dzięki temu bardzo mocno poprawiła się jakość obrazu przesyłanego przez kamery. Obraz możemy podglądać na smartfonie, tablecie, komputerze z każdego miejsca z dostępem do internetu. Oczywiście rejestrator (urządzenie, które „steruje” kamerami) lub niezależnie kamery muszą mieć również dostęp do intermetu.

Kamery montujemy we wszystkich możliwych obiektach – domy, sklepy, restauracje, salony samochodowe, biura, firmy, ogródki działkowe, parkingi itd.

Kamery spełniają 2 podstawowe funkcje. Pierwsza to zwiększenie bezpieczeństwa, druga to kontrola w miejscu pracy.

monitoring warszawa

Obecnie dużym zainteresowaniem cieszą się systemy z tzw. Inteligentną Analizą Obrazu. Dzięki nim możemy dużo lepiej chronić dany obiekt. Podstawowe funkcje jakie dostarcza nam taki system to informacja o przekroczeniu linii, wtargnięciu w zaznaczony obszar (np. w nocy na teren posesji), wykrywanie twarzy (możliwość szybkiego odnalezienia nagrań z daną osobą) , odczyt tablic rejestracyjnych (systemy parkingowe), pozostawienie bagażu bez nadzoru (np. bagaż na lotnisku), zniknięcie obiektu (np. obraz w muzeum).

Do łatwiejszej kontroli danego obiektu możemy zainstalować kamery obrotowe PTZ.

W swoim portfolio mamy montaż setek kamer.