Kontrola dostępu

Systemy Kontroli Dostępu (SKD) mają za zadanie chronić różnego rodzaju obiekty przed wejściem osób nieuprawnionych. Dzięki nim dana osoba może mieć dostęp do wielu pomieszczeń, nie musi nosić przy sobie dużej ilości kluczy, wystarczy karta lub brelok.

Bardzo dobrze sprawdzają się w firmach – można tworzyć różne strefy z dostępem dla wybranych pracowników. Jeżeli dana osoba odchodzi z pracy wystarczy usunąć jej kod i tym samym pozbawić ją możliwości wejścia do obiektu. Podobnie w przypadku, jeżeli karta zostanie zgubiona. Nie musimy zmieniać zamka na nowy – oszczędzamy czas i pieniądze. Karty są tańsze niż prosty klucz do zamka.

Systemy Kontroli Dostępu mogą pracować w trybie autonomicznym lub sieciowym. W autonomicznym działają na zasadzie zamków, w sieciowym wszelkie informacje o tym kto, kiedy i gdzie są zapisywane i mogą zostać poddane analizie.

kontrola dostępu

Dzięki rejestracji czasu wchodzenia i wychodzenia danej osoby, możemy w łatwy sposób kontrolować czas pracy. Bardzo dobrze sprawdzają się w hotelach oraz innych miejscach noclegowych, a także szkołach, szpitalach i miejscach użyteczności publicznej.

SKD możemy również łączyć z systemami alarmowymi i monitoringiem, a także z systemami sygnalizacji pożaru.

Pracujemy głównie na produktach firm Roger, Satel, Corral.